Een sportieve, zonnige topdag in Koksijde!
Na de intensieve dag van gisteren met flink wat kilometers in de benen, begonnen we vanochtend iets rustiger.
Enkele sportievelingen trokken er opnieuw op uit voor een ochtendwandeling, terwijl anderen de dag op een kalmere manier startten met yoga of een creatieve tekensessie. En sommigen genoten nog even van wat extra rust in bed.
We kregen vandaag zelfs versterking: meester Hans, juf Veerle, juf Tessa en juf Nele kwamen mee op avontuur. Na een stevig ontbijt was het tijd voor een klassieker aan zee: de grote zandkastelenwedstrijd!
Met volle inzet werd er gegraven en gebouwd. Er waren prijzen te winnen voor het mooiste zandkasteel én voor het exemplaar waarop een knikker het vlotst kon afrollen.Teamwork en creativiteit waren de sleutelwoorden!
Daarna stond er onze jaarlijkse HH Koksijde strandcross op het programma.
Iedereen stond paraat voor het uitdagende parcours.
We liepen door het zand, mét een pittige helling erbij. Maar wat een doorzetting: elke deelnemer haalde trots de finish!
Na het middageten namen we even de tijd om uit te rusten, en daarna trokken we er weer op uit.
Een ritje met de gocarts en een heerlijk ijsje onderweg zorgden voor blije gezichten. Als afsluiter van deze topdag gingen we nog even naar het strand. Daar gingen de kinderen op zoek naar schelpen en genoten ze van het frisse water. We namen samen afscheid van juf Marie die terug naar huis vertrok. Na een heerlijke douche kropen we in bed.
Morgen komt er een kleine verrassing voor jullie. Hou dus zeker Classdojo in de gaten!
Het was opnieuw een prachtige dag vol plezier, zon en avontuur. Morgen vliegen we er weer enthousiast in!

Hallo,
Het was heel mooi weer. We hebben een ochtendwandeling gemaakt voor het ontbijt. Dat was goed, want ik was snel wakker. Na de wandeling hebben we een superlekker ontbijt genomen. ‘s Middags hebben we met go-karts gereden, dat was heeeeel leuk. Nadien hebben we zelf een ijsje gegeten. Ik nam chocolade omdat mango er niet was. Nadien zijn we nog gaan spelen op het strand en in de zee. Het avondeten was ook lekker en als dessert een donut. Een hele dag mijn lievelingseten.
Tot vrijdag!
Zayan (L3A)


Hallo allemaal,
Vandaag vond ik het go-karten superleuk. De wedstrijd strandkastelen bouwen was heel leuk en spannend. Het wandelen naar het strand was wat minder, maar het ijsje eten maakte alles weer goed. Ik nam een horentje met citroen. Maar in het algemeen was het een heel leuke dag. Mama en papa ik mis jullie, maar het is hier superleuk.
Daag! 👋
Marie (L3B)
Hallo,
Ik vond het ijsje eten de max. En nadien hebben we zelf met go-karts gereden. En zelf dan was het nog niet gedaan, want we mochten in de zee spelen en op het strand. Oja in de voormiddag hebben we een wedstrijd zandkastelen bouwen, gedaan. We weten de winnaars nog niet dus hopelijk is het ons team. Ik vind het hier leuk, maar mis wel mama en papa en ga blij zijn dat ik ze terugzie.
Groetjes en tot vrijdag!
Nola (L3B)


Hallo,
Ik heb lekker ontbeten en daarna zijn we terug naar de kamer gegaan om ons klaar te maken om naar het strand te gaan. Het was zandkastelen bouwen. De kastelen moesten enerzijds mooi zijn en anderzijds moest er een knikkerbaan in verwerkt worden. Dan hebben we lekker gegeten. In de middag zijn we terug naar het strand gegaan. Onze klas at eerst een ijsje en daarna pas go-karten. De klassen waren opgesplitst. Nadien zijn we naar het strand gegaan en ben ik in het water gaan chillen. Het was niet koud. Nadien hebben we nog putten gegraven en hebben we de verschillende kuilen met tunnels met elkaar verbonden. Ons avondeten was hamburgers met appelmoes en gebakken patatjes. Mmmmmm lekkerrrr! De eerste avond was ik wat triestig, maar nu is het prima. Het is hier superleuk!
Groetjes!
Kaat (L3B)
Hallo,
Vandaag heb ik in de zee gezwommen en schelpjes gezocht. Dat was heel leuk. Ik was helemaal vol met zand. We hebben ook een loopwedstrijd gedaan, maar jammer genoeg ben ik niet gewonnen.
Ik ben heel blij dat ik een kaartje heb gekregen van mama en papa.
Daaaag,
Murtaza (L3A)


Dag iedereen,
We zijn een heel lekker ijsje gaan eten. Ik nam kinderbuenosmaak. Het rijden met de go-karts was ook heel leuk. Nadien zijn we op het strand gaan spelen. Ik ben ook in de zee geweest. Dat was wel een beetje koud. Om op te warmen heb ik een zandkasteel gebouwd op het strand.
Ik mis mama en papa, maar zeeklassen is wel heel leuk.
Groetjes,
Ayman (L3B)
Hallo,
Het allerleukste was zwemmen, go-karten, ijsje eten, …alles eigenlijk. We hebben ook een wedstrijd zandkastelen bouwen, gedaan. Dat was moeilijk. Het moest een mooi zandkasteel zijn, maar er moest ook een knikker kunnen doorrollen. We hebben ook op het strand vrij mogen spelen en dat was super leuk. Nadien liepen we de zandcross en ik heb dat goed gedaan. Ik heb ook een levende krab gezien. Ik kon chillen op het strand. Het is hier super leuk!!
Tot vrijdag!
Maxence (L3B)

Klik hier voor meer foto’s en filmpjes!






Liefste Léonie,
Wat een prachtig weer hebben jullie aan zee, het ziet er reuze leuk uit! Wij zijn een beetje jaloers, we zouden er ook graag bij zijn!
Jullie zandkasteel ziet er super uit! en die knikkerbaan leek ook nog eens goed te werken , mooi gedaan, echte ingenieurs!
Leuk om je in het dagverslag te zien, jouw verhaal te horen over vliegende pantoffels en wij wensen je nog veel boeiende avonturen morgen.
Geniet van de zee, de zon, het strand, vriendinnetjes! Amuseer jullie goed
Tot vrijdag met twee pantoffels hé! Dikke kusjes van Papa, Mama en Théodore
Wat een prachtige foto’s! Het ziet er allemaal zo leuk uit – zandkastelen bouwen, gocarten… wat een avontuur! 💙 We missen onze lieve Meryemhava hier thuis wel heel erg. Nog even aftellen tot vrijdag…
Hallo Maxence en de vriendjes,
Wat een leuk programma zeg ! Jullie zijn eigenlijk al een beetje op vakantie ! Gelukzakken.
Hier in Brussel is er ook een mooie zon, maar die zien we spijtig genoeg niet zakken in de zee …
Geniet nog zo veel als je kan !
Dank aan de leerkrachten voor al die fantastische reportages. Ik hoop dat jullie niet te moe zijn 🙂
Groetjes van de playa van Jette,
Pascale
Hallo iedereen!
Nog een heel leuke dag 🙂
@ Sacha: amai het huis is stil zonder jou 🙂
Théo is een beetje triestig en zoekt je maar wanneer hij de foto’s ziet is hij heel blij.
Nog veel plezier daar en veel kusjes!!
Maman, Papa en Théo
Dag Kaat,
Je peter hier! 🙂 je mama zei dat ik je hier een berichtje kon sturen. Hoe gaat het daar? Leuk dat we jullie avontuur kunnen volgen via deze website! Het ziet er superleuk uit! Stevige wandeling eergisteren! Je droeg je stevige wandelschoenen, dan was het vast wel goed te doen 🙂
M’n broer is sinds gisteren op bezoek met Trui en Mo in Kopenhagen. Vandaag zijn we ook naar zee getrokken. We verblijven enkele dagen in een vakantiehuisje. De eerste keer aan zee voor kleine Elio. Hij lijkt het leuk te vinden:)
Veel plezier nog daar en geniet van de golven en de spelletjes op het strand! Ik hoor graag hoe het geweest is als je terug thuis bent.
Vele groetjes!
Olivier
Hallo Murtaza, Zayan en Ayman,
Dag vrienden van het derde leerjaar,
Wat een mooie avonturen beleven jullie daar op zeeklassen! Als ik al jullie berichtjes lees en de mooie foto’s bekijk, lees en zie ik dat jullie je heel goed amuseren.
Ik kan bijna niet wachten om maandag al jullie verhalen te horen.
Geniet nog van de laatste dagen aan zee.
Groetjes,
juf Michèle
Wat een leuke tijd beleven jullie daar in Koksijde!
En wat een druk programma ook. Geen tijd om jullie te vervelen dus!
IJsjes eten, gocarten, een zandloopwedstrijd en zandkastelen bouwen… dat zijn avonturen die je aan zee moet gedaan hebben. Ik wou dat ik erbij was!
Geniet nog van elk moment, van jullie vriendjes en van het prachtige weer. 🌞
Groetjes,
Meester Joeri
Jullie hebben precies heel veel plezier! Zo veel leuke activiteiten met zo een mooi weer! We kijken er naar uit om morgen alles over jullie avonturen te horen!
Giulia
Dag Oscar!
Amai, wat hebben jullie een fijne week aan zee!
Volgende week nog een weekje school en dan gaan we samen een paar dagen op vakantie.
Ik hoop dat we dan even mooi weer hebben!
Knuffels van oma en opa.
He Stella!
Wat ziet het er daar leuk uit op het strand. Jullie zullen wel genoten hebben van het zonnetje.
Ben je in de zee geweest? Is het eten lekker?
Nog heel veel plezier op je laatste dag en tot snel!
Metie, Arne en Jerome
Goeienavond Joachim,
We zien dat je jouw veel amuseert zonder ons 😉. Wij hopen dat je daar leuke tijden hebt. Morgen zien we elkaaar terug. Geniet nog van je laatste dag!!
Tot morgen!
Madison
heyyyy pookie
U grote zusjes hier
Het ziet er tof uit we kunnen niet wachten tot je terug bent met al je verhalen
Veel plezier met je vrienden
toedaloe Alice(kleine patat)
XOXO Lucie en Dora💋💋❤️❤️